Rozmazlete své svaly i pokožku v pražském masážním salónu Sabai

Když se řekne relax, každý si představí něco jiného. Možností, jak si odpočinout a vyčistit hlavu, je opravdu mnoho. Od ležení na pláži, času stráveného s přáteli, přes procházky přírodou až po masáže a rozmazlování se. A buďme upřímní, kdo nemá rád masáže a ten pocit, když jdete do salónu a necháváte o sebe pečovat. My pro vás na vlastní kůži vyzkoušeli jeden z pražských thajských salónů. 

Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti. Pojďte se ponořit do tajů šikovných rukou v Sabai

 

Sabai je thajský výraz pro pohodu a relaxaci. Odpočinek a čas věnovaný sobě a regeneraci. Salón Sabai nabízí širokou škálu různých masáží, ať už tradiční thajskou, či nové moderní trendy v péči o tělo. Thajskou tradici salon nezapře, už při vstupu máte pocit, že jste se najednou ocitli přímo v nefalšovaném Thajsku, které na vás dýchá a vnímáte je všemi smysly.

Doporučujeme vychutnat si kromě tradiční thajské masáže například Femina pampering. Jedná se o 90minutovou masáž pro uvolnění svalů i docílení sametově hebké pokožky kombinací bylinek a vitamínů, což oddaluje stárnutí pleti. Masáž začíná peelingem celého těla, který do vás terapeutka doslova vmasíruje. Po sprše, kterou následně absolvujete, už sami cítíte, že vaše pokožka je pevnější a hebčí. Pro ošetření pokožky celého těla je určen výživný zábal z šípkového oleje a růžového jílu s extrakty z keře divokého jamu a sójových sterolů. Jemná olejová masáž obličeje pleť vyživí a dokonale uvolní obličejové partie. Musíme potvrdit, že tato masáž je výbornou volbou. 

Sabai dále nabízí i masáže specializované pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání. V této nabídce naleznete: Office Therapy – Sitting Point and Hand ReflexologyOffice Therapy – Foot and Hand Massage Sitting Point Massage. Ty jsou velmi příznivé pro vaše tělo, zejména když vlivem sedavého zaměstnání a nedostatku každodenního pohybu již dochází k nepříjemným bolestem v křížové a bederní oblasti a ke zkracování sedacích svalů. 

V salónu Sabai nezapomínají ani na budoucí maminky. Těm je potřeba dopřávat nejvíce rozmazlování, s notnou dávkou péče o jejich tělo. Masáž Pre-Mamma blahodárně působí na namáhanou pokožku břicha a zároveň slouží jako prevence proti striím. Navíc pomáhá odstranit, jak bolesti hlavy, tak i bolesti v bederní oblasti páteře. 

V Sabai naleznete opravdu široko škálu masáží. Vybere si zde naprosto každý, i ten nejnáročnější zákazník, na místě vám rádi doporučí to nejlepší pro vaše aktuální potřeby. Věřte nám i naší zkušenosti, že ze salónu budete odcházet jako znovuzrození. 

Tak už neztrácejte čas a užijte si výborné masáže i dokonalý servis od opravdových profesionálů.

 

 

Autor: Simona Parvusová (LUXURYHOUSE)
Další články ze sekce KRÁSA a ZDRAVÍ
Datum: 16.07.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / KRÁSA a ZDRAVÍ / Rozmazlete své svaly i pokožku v pražském masážním salónu Sabai

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty