Poznejte ten rozdíl – nechte si zvětšit rty na Brandeis Clinic

/

Říkáte, že nemáte důvod měnit? Vyzkoušejte, jaké je to nechat si zvětšit rty od skutečných profesionálů pracujících pro nejlépe vybavenou kliniku korektivní a laserové dermatologie v ČR. Pak už skutečně nebudete chtít měnit! 

Profesionálové, kteří učí jiné profesionály

Profesionály se to na dermatologických klinikách jen hemží. V čem je Brandeis Clinic jiná? V jejím týmu jsou i pracovníci, jež mají oprávnění k vykonávání lektorské činnosti, tj. učí jiné dermatology aplikovat kyselinu hyaluronovou. Proč si tedy nenechat zvětšit rty od „učitelů“ českých dermatologů, kteří kyselinu hyaluronovou aplikují na denní bázi?

Široká nabídka produktů s ověřenými účinky

Ano, rozdíly mezi jednotlivými „zavedenými“ značkami kyseliny hyaluronové nejsou velké, jednotlivé produkty však určitě nejsou totožné. A rty je zrovna ta část lidského těla, u které nechcete, aby na ni tyto malé rozdíly byly vidět. Dermatologové Brandeis Clinic disponují širokou nabídkou produktů, které si Brandeis Clinic sama dováží a od ní ji následně kupují i jiné „velké“ kliniky korektivní dermatologie.

Méně bolesti či zcela bez bolesti? Jde to!

Injekce nemá rád snad nikdo. Rty lze znecitlivět a při troše šikovnosti zákrok není bolestivý. Nicméně, pokud jednou vyzkoušíte, jaké je to nechat si rty modelovat  kanylou se zaoblenou špičkou, už nebudete chtít měnit!

Kromě toho, dermatologové Brandeis Clinic používají injekce, které v sobě mají znecitlivující lidokain.

Hygiena musí být

Aplikace kyseliny hyaluronové je malý zákrok, ale pořád zákrok, který by měl probíhat v odpovídajících hygienických podmínkách s použitím sterilních materiálů? Brandeis Clinic pravidelně získává nejlepší možné hodnocení od kontrolních orgánů! Nejlépe vybavená klinika laserové a korektivní dermatologie v ČR se zkušeným personálem prostě musí být „vymydlená“.

Skvělé reference i od přespolních

Skvělé výsledky, komfort, bezpečí, velmi dobrý poměr cena/výkon, to jsou důvody, které do ordinací dermatologů Brandeis Clinic přivádí opakovaně nejen klienty z Prahy a okolních regionů, ale také dokonce klienty z Německa, Rakouska, Švýcarska či Velké Británie.

Teď je řada na Vás

Ptáte se „může to všechno být pravda“? Může, je! Přijďte se přesvědčit na vlastní rty. Domluvte si konzultaci s dermatologem Brandeis Clinic prostřednictvím formuláře na této stránce, kde zároveň najdete ukázky před a po zvětšení rtů z „dílny“ pracovníků této kliniky.

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce KRÁSA a ZDRAVÍ
Datum: 30.01.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / KRÁSA a ZDRAVÍ / Poznejte ten rozdíl – nechte si zvětšit rty na Brandeis Clinic

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty