Microblading obočí – Praha Vám nabízí hned několik estetických klinik, kde můžete tento zákrok podstoupit, a my Vám poradíme, jak vybrat tu správnou

Microblading obočí v Praze patří mezi základní estetické zákroky, jaké klientky nejčastěji poptávají. Jedná se o inovativní techniku vylepšení podoby obočí, odstranění asymetrie a vyplnění míst, kde chloupky nerostou. K dosažení takového výsledku je zapotřebí zkušeného specialisty, který dokáže vykreslit chloupky, které budou k nerozeznání od těch skutečných. Přesně tomuto tématu bude věnován následující článek, ve kterém jsme se rozepsali o důležitosti správného výběru a přidali jsme také několik tipů, jak postupovat.

U microbladingu obočí by měla být na prvním místě vždy přirozenost

Nikdo učený z nebe nespadl, a tak se dá předpokládat, že specialista je schopen vytvořit požadované obočí díky praxi a vzdělávání, které má již za sebou. Obor permanentního make-upu nevyžaduje tolik talent jako spíše píli a tvrdou dřinu. Vždy se proto zajímejte o minulost a zjistěte, jak dlouho daný specialista působí na trhu a jaké má zkušenosti.

Stejně důležité je i odpovídající vzdělání, proto neváhejte požádat o předložení certifikátů, které opravňují specialistu k výkonu této činnosti a dokládají jeho profesní kvalifikaci.

Tip: O mnohém bude jistě vypovídat i nabídka služeb. Pokud se zde vyskytují nejnovější techniky, dá se předpokládat, že se specialista zajímá o novinky z oboru a měnící se poptávku svých zákazníků. 

Salon jako salon v případě specialistů na permanentní make-up rozhodně neplatí

První rozdíly jsou jistě patrné hned po prohlídce interiéru. Každá žena se chce na daném místě cítit dobře, být v čistém prostředí a zkrátka mít jistotu, že je v dobrých rukou. Tomu zpravidla přizpůsobují i svůj výběr.

Rozdíly ale nebudou patrné jen po vizuální stránce, lišit se bude zajisté i zákaznický přístup, nabídka poskytovaných služeb, ceny i dostupnost. 

Zaměřte se na vybavenost studia

Projděte si důkladně nabídku služeb. Teď jste možná pevně rozhodnuté, že chcete microblading, ale jste si jisté, že se to do budoucna nezmění?

Potřeby i pohled na krásu se s věkem přirozeně mění. Za několik let můžete preferovat estetickou úpravu obočí či vylepšení rtů, nebo si budete chtít nechat permanentní make-up zcela odstranit. V každém případě je již nyní dobré vědět, že poptávku je schopné uspokojit stejné studio a vy nemusíte hledat jiné.

Zajímejte se nejen o rozmanitost služeb, ale také o materiály, se kterými pracuje – jednorázové pomůcky, manuální strojek, značka i vlastnosti pigmentů. 

Recenze jsou pro Vás cenným zdrojem informací

Jak jinak si ověřit, že jste v dobrých rukou než tím, že si přečtete hodnocení od zákaznic, které zákrok podstoupily před Vámi.

V tomto směru Vám skvěle poslouží také portfolio, kde si můžete prohlédnout klientky před a po zákroku. 

Cena není jediným parametrem, který byste měly sledovat

Jistě jste slyšely o ženách, které se nechaly nalákat nízkou cenou a pak byly nešťastné z výsledku. Za kvalitu se zkrátka vyplatí připlatit.

Zároveň to neznamená, že čím vyšší cenu zaplatíte, tím lepších výsledku se dočkáte. Vždy si porovnejte nabídku více studií a berte ohled také na jeho vybavenost a délku praxe specialistky.

Nízká cena služeb je často na úkor kvality. Takové salony cílí na uspokojení co nejvyššího počtu zákazníků, a tudíž nemají čas věnovat jim péči, jakou očekávají. 

Hlavní rozdíly mezi jednotlivými specialistkami na permanentní make-up spočívají v tom, kdo je opravdovým odborníkem a kdo je pouhým držitelem osvědčení k výkonu činnosti. Rozhodující by měla být vždy cena, kvalita, servis, zájem o obor a neustálé vzdělávání. 

Jak jste postupovaly při hledání studia? Znáte nějaký způsob, jak rychle ověřit, jestli máte čest s opravdovým specialistou?

 

Autor: redakce
Další články ze sekce KRÁSA a ZDRAVÍ
Datum: 25.01.2020

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / KRÁSA a ZDRAVÍ / Microblading obočí – Praha Vám nabízí hned několik estetických klinik, kde můžete tento zákrok podstoupit, a my Vám poradíme, jak vybrat tu správnou

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 29. ledna 2022, svátek má Zdislava.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: