Hubněte promyšleně a nic nenechejte náhodě

Mnoho žen i mužů trápí kilogramy a centimetry navíc a marně se s nimi pokoušejí bojovat. Jeden den se odhodlají, druhý den přestanou jíst a třetí den je vůle opouští a vrhnou se na svoji ledničku. Doplní zásoby kalorií, a to i ty, které den předtím organismus nedostal, a zhubnutí nadbytečných kilogramů zůstává nadále pouhým snem.

Hubnutí by nemělo být odhodláním jednoho, dvou či tří dnů, ale vzhledem k rozdílnému časovému vytížení, množství pohybu, rozdílech v jídelníčcích a dalším individuálním faktorům by si každý měl svoji strategii hubnutí co nejlépe promyslet a naplánovat. Nečekejte, že se ze dne na den změníte a o sto osmdesát stupňů otočíte své návyky. Všechno chce čas, trpělivost, odhodlání a vhodný přístup a výsledky budou zaručeny. Pokud to nezvládnete sami, vyhledejte konzultaci s odborníkem. Například v pražském centru Slim&GO můžete nejvhodnější strategii hubnutí probrat s MUDr. Ali Amiri.

Zvažte své stravovací návyky a začněte jíst pravidelně pětkrát denně, zmenšete porce a na talířek si naložte více zeleniny a méně tučných a nezdravých pokrmů. Omezte tuky a cukry, dopřejte si více vlákniny a zapomeňte na fastfoody. Při hubnutí nezapomeňte na dostatek tekutin a pijte dva až tři litry neslazených nápojů denně. Nejlepší volbou je voda z kohoutku, minerálky a neslazený čaj. Naopak sladké nápoje v sobě skrývají mnoho zbytečných kalorií, které navíc nejsou v podobě cukru vůbec zdravé.

Ke správnému stravování patří i dostatek pohybu a spánku. Místo výtahu použijte schody, místo kina se běžte s kamarádkou projít a spánku věnujte alespoň sedm hodin denně. Chcete-li být do plavek co nejhubenější, nepodceňujte ani procedury jako jsou bezbolestné liposukce, radiofrekvence či lymfodrenáže. Například centrum bezbolestné liposukce Slim&GO garantuje úbytek centimetrů a všechny nabízené metody hubnutí jsou moderní a bezpečné.

Slim&GO nabízí nové přístroje té nejvyšší řady (VACaVITE™ Prestige, 2009 a 2010), soukromí - nepřesouvá z místnosti do místnosti ani nepoužívá oddělení plentami, příznivý poměr cena/výkon, zkušený a příjemný personál a prostory v centru Prahy, Brna, Českých Budějovic a Plzně. Kavitace je účinná při redukci tukových polštářků a je ideální pro ošetření jak větších ploch, tak i menších partií, protože umožňuje přesné zacílení na ošetřovanou partii. Liposukce ultrazvukem je neinvazivní, tedy nedochází k narušení integrity pokožky. 

 

SLIM & GO - centrum bezbolestné liposukce

Praha 2 - Londýnská 57
Telefon: 773 688 022
(po-pá 8.15-20.45, so-ne 8.15-16.15)
Email: info@slimngo.cz

www.slimngo.cz

 

NAVÍC teď tři z vás si můžou vyzkoušet služby SLIM & GO - centra bezbolestné liposukce

úplně zadarmo, stačí když budete s námi soutěžit !!!!! Nezapoměnte že už jen do této neděle !!!

 

 

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce KRÁSA a ZDRAVÍ
Datum: 02.06.2011

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

zpět Úvod / rubriky / KRÁSA a ZDRAVÍ / Hubněte promyšleně a nic nenechejte náhodě

Aktuální číslo:
číslo 2

Kalendář akcí

Dnes je 28. května 2018, svátek má Vilém.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2717 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍ PLÁŽE
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty