HAIRPLUS růstové sérum, díky kterému Vaše řady a obočí po denním ošetřování porostou

Nejste spokojená s délkou svých řas? Trápí Vás nepěkná řídká nebo prázdná místa ve Vašem obočí? Právě pro vás přinášíme skvělý hit – HAIRPLUS, růstové sérum, díky kterému Vaše řady a obočí po denním ošetřování porostou. Vaše řasy a obočí se prodlouží, budou hustější a silnější. HAIRPLUS Vám pomůže k dosažení maximální přirozené délky, hustoty a objemu.


MUDr. Petra Trojanová, Ph.D., Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o, Brno:„Sérum Hairplus je unikátní přípravek na bázi růstových faktorů, se kterým docílíte přirozeně dlouhých a hustých řas. Doporučila bych sérum všem ženám, toužících po dlouhých řasách a které potřebují přírodní preparát bez vedlejších účinků. Sen o krásných přirozených řasách se mění v realitu”

FacEvolution

HAIRPLUS růstové sérum pro řasy a obočí - je unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které dokáží řasy a obočí prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. 

Vitaminy A, C, E, Panthenol a výtažky z květů zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí. HAIRPLUS Vám pomůže k dosažení maximální přirozené délky a hustoty Vašich řas. Obsah: 4,5 ml

hmotnost: 0.10 kg

Cena: 2 280 Kč

Přednosti:

  • prokazatelný růstový efekt do 4 týdnů
  • zvýraznění barevného pigmentu řas a obočí
  • zdravotní nezávadnost a minimum vedlejších účinků
  • snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova
  • okamžité vstřebání umožňující nanést ihned make-up
  • podpora permanetního make-upu
  • vhodný pro ženy i muže

Způsob fungování:

Bio peptidy obsažené v HAIRPLUS posilují strukturuVašich řas a obočí a snižují jejich vypadávání. Díky vitaminum A, C a E bude pokožka okolo Vašich řas a obočí vyživená a chráněná před škodlivými vlivy životního prostředí. Ženšenový výtažek obsažený v HAIRPLUS zpusobuje prokrvení folikulu řas, obočí a pokožky, která je obklopuje. Lepší zásobování živinami navíc umožnuje maximalizovat růstový potenciál Vašich vlasových folikulu řas či obočí. Pantenol, výtažky z kvetu a ovoce jsou další složky HAIRPLUS, které folikuly oživují. Klinické studie prokázaly, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během 4 až 8 týdnu a to až o 40 - 45 % jejich původní délky. Splňte si svůj sen o přirozeně dlouhých a hustých řasách.

Použití:

Prosím, dbejte na to, abyste HAIRPLUS vždy nanášela správným způsobem a vyvarujte se, aby se HAIRPLUS dostal do očí. V klinických studiích ani četných zprávách od našich zákaznic nebyly vykázány žádné vedlejší účinky. Nicméně je stále třeba pamatovat na to, že používání kosmetických přípravků může vyvolat alergickou reakci. Pokud i přes správné nanesení zpozorujete příznaky alergie, doporučujeme Vám, abyste v používání přípravku přestala a spojila se se svým lékařem.

Před aplikací a po aplikaci Hairplus:

Více informací: www.skinso.cz

 

 

Autor: M. Vaněk | Luxuryhouse.cz
Další články ze sekce KRÁSA a ZDRAVÍ
Datum: 14.02.2015

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / KRÁSA a ZDRAVÍ / HAIRPLUS růstové sérum, díky kterému Vaše řady a obočí po denním ošetřování porostou

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 21. února 2019, svátek má Lenka.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty