Erotické Masáže v Praze – Kromě erotického prožitku jsou přínosné i pro vaše zdraví!

Erotické masáže v Praze vám mohou nabídnout nejen uvolnění a uspokojení vašich potřeb, ale také nezanedbatelný pozitivní účinek pro vaše zdraví. Jemné a energizující dotyky zkušené masérky dokážou uvolnit nejen vaši sexuální energii, ale také vás dokážou zbavit úzkosti a spousty zdravotních potíží způsobených nadměrným stresem a pracovním vypětím.

Erotické masáže vás zbaví úzkosti a stresu

Výzkumy ukázaly, že zatímco vaše tělo při masáži relaxuje, váš mozek vyplavuje endorfiny, zvané také hormony štěstí a zároveň snižuje hladinu stresového hormonu kortizolu. Zvyšuje se také hladina hormonu serotoninu a dopaminu, které způsobují příjemné pocity a úlevu od stresu a úzkosti.

 

Smyslná masáž dokáže zlepšit váš partnerský vztah

Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, do nějž se časem vloudil stereotyp, smyslná erotická masáž dokáže znovu oživit vaše milostné touhy a nastartovat motor vašeho vztahu s partnerem. Doteky masérky vám pomůžou objevit skryté stránky vaší sexuality a znovu procítit hloubku vašeho partnerského vztahu.

Masáž prostaty pomáhá předcházet problémům s erekcí

Sexuální dysfunkce jako jsou nedostatečná erekce nebo předčasná ejakulace, stejně tak jako potíže s prostatou a častým močením patří mezi nejčastější zdravotní problémy mužů středního věku. Erotická masáž prostaty a oblasti okolo konečníku pomáhá prokrvit oblast pánevního dna a pozitivně působí při problémech se sexuální nedostatečností, která trápí téměř každého 3 muže staršího 40 let. Na této stránce se můžete dozvědět více informací o masáži prostaty.

Zlepšení sexuálního prožitku

Tradiční masáže jsou také skvělou cestou jak odstranit škodlivé vlivy stresu a nechat odpočinout vaše tělo a mysl. Vzrušující erotické masáže se však vydávají i do oblastí kam klasická masáž nedosáhne. Zlepšení prokrvení v pánevní oblasti a v oblasti genitálií pomůže zažívat mnohem intenzivnější prožitky i s vaším partnerem, obzvláště pokud použijete některé praktiky erotické masáže.

Buďte lepším milencem

Tantrická masáž vám pomůže lépe pochopit a kontrolovat vaši sexuální energii a umožní vám cítit více sebedůvěry ve vašem milostném životě, která se promítne i do vztahu k sobě samému a zlepší i váš celkový život. Tantričtí mistři věří, že každý člověk, muž i žena je od přírody multiorgastický a dokáže prožívat dlouhou řadu orgasmů v řadě, přičemž cítí mnohem silnější prožitky v celém těle.

To vše dokáže tantra pomocí kontrolování sexuální energie proudící vaším tělem. Zvládnutí tantrických technik vám umožní být nezapomenutelným milencem, který dokáže uspokojovat svou partnerku hodiny a hodiny. Podrobnější informace o technikách tantrických masáží si můžete přečíst tady.

Erotické masáže jsou dobré pro kardiovaskulární systém

Aktivní sexuální prožitky během erotické masáže upravují proudění krve a lymfy v těle a také pomáhají snižovat vysoký krevní tlak. To vše má kladný vliv na stav vašeho kardiovaskulárního systému a prevenci před nemocemi srdce.

Zlepšete svou paměť

Bylo prokázáno, že příjemné pocity během erotické masáže mají pozitivní vliv na oblast mozku zvanou hipokampus, ve které sídlí naše paměť. Při prožívání slasti během masáže je mozek stimulován k vytváření více neuronů, které jsou zodpovědné za lepší ukládání a vyvolávání vzpomínek. Zejména pro starší osoby mohou být smyslné masáže užitečným a příjemným způsobem jak zpomalit vliv stárnutí na váš mozek.

 

Kde hledat erotickou masáž

Nejvíce salónů nabízejících erotické masáže najdete v Praze. Nabídka je opravdu široká, můžete si vybrat ze stovek subjektů nabízecích masážní služby, v nejrůznějších cenových a kvalitativních úrovní, od erotické masáže na privátě za pár set korun až po luxusní zážitek v některém z renomovaných masážních salónů.

Kdy není vhodné jít na erotickou masáž?

Erotická masáž není vhodná pro osoby, které trpí dušností, astmatem, problémy se srdcem, ekzémem, horečkou, chřipkou, rýmou a jinými nakažlivými nemocemi a během menstruace. Erotická masáž také není vhodná pro těhotné ženy.

 

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce KRÁSA a ZDRAVÍ
Datum: 08.03.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / KRÁSA a ZDRAVÍ / Erotické Masáže v Praze – Kromě erotického prožitku jsou přínosné i pro vaše zdraví!

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty