Chřipkové období je tady, nezapomínejte na vitamíny jako prevenci

S lednovými mrazy přichází i období častého nachlazení a chřipek. Pamatujeme dokonce i na epidemie, „díky“ kterým se tyto nemoci šíří o dost rychleji. Abyste začátek nového roku neproleželi v posteli s chřipkou a nachlazením, je potřeba se zaměřit na prevenci. A to nejen tu svoji, ale také dětí, které potřebují dávku vitamínů ještě více než dospělý člověk, protože jsou stále ještě ve vývinu. Vitamíny jsou u našich nejmenších potřeba nejen proti chřipkám a nachlazení, ale i pro udržení jejich dobrého zdraví celkově.

 

Vitamíny pro děti na celkové zdraví

Pro zdravý vývoj našich dětí je zapotřebí rovnoměrný přísun vitamínů, které musíme jejich tělu dodávat, aby plnilo správně všechny své funkce. Zvláště v zimním období nestačí spoléhat se jen na ty přírodní, které dostávají v potravě. I když jim dopřáváte dostatečné množství ovoce a zeleniny i v zimních měsících, nemusí to odpovídat potřebné denní dávce. Je tedy důležité se zaměřit i na doplňky stravy, díky kterým vyvážíte potřebné množství všech vitamínů.

 

Zaměřte se na komplexnost

Kvalitní vitamíny (http://www.vibovit.cz/) nabízejí hlavně komplexnost, jež nám zaručuje, že našim dětem dodáme vše potřebné pro jejich správný růst a funkce jejich orgánů. Mezi důležité vitamíny patří zejména vitamín C na podporu imunity a vstřebávání železa. Dále niacin pro dobrou energetickou látkovou výměnu. Vitamín E jako antioxidant pro organismus. Vitamín A na dobré vidění a pro zdravou kůži. Kyselina listová na imunitní systém a krvetvorbu. Selen na dobrou funkci štítné žlázy. Biotin pro dobrou funkci kůže. Vitamín D proti zánětům a na dobré využití vápníku v těle. Zapomínat byste neměli ani na vitamin B12, jenž kladně ovlivňuje tvorbu červených krvinek. Bez těchto důležitých vitamínů se neobejde žádné lidské tělo, a obzvláště ne to dětské.

 

Vhodné vitamíny pro děti

Právě takové bohaté složení má Vibovit junior, jenž obsahuje veškeré důležité minerální látky a vitamíny v optimální dávce k doplnění každodenní stravy pro naše nejmenší.

 

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce KRÁSA a ZDRAVÍ
Datum: 13.01.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / KRÁSA a ZDRAVÍ / Chřipkové období je tady, nezapomínejte na vitamíny jako prevenci

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 22. října 2018, svátek má Sabina.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2737 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty