Listopadová Ladies Night v Cinema City nabídne pohádkovou podívanou

Deštivé podzimní večery přímo vybízí obvolat kamarádky a užít si krásný večer v kině. Na Ladies Night na vás čeká, mimo jiné, projekce nového českého filmu Pohádky pro Emu. V této romantické komedii se můžete těšit v hlavních rolích na Aňu Geislerovou a Ondřeje Vetchého. Dámy, nečekejte a vychutnejte si tento film se svými kamarádkami v předpremiéře na akci Ladies Night v multiplexech Cinema City! 

1. a 2. listopadu 2016 vás ve vybraných kinech čeká mimo projekce filmu i welcome drink, bohatá tombola a zajímavý doprovodný program.

V nové romantické komedii Pohádky pro Emu se můžete těšit na opravdu hvězdné obsazení! Uvidíte oblíbené české herce, mezi kterými jistě jsou Ondřej Vetchý, Aňa Geislerová, Ema Švábenská, Vilma Cibulková, Anna Polívková, Jiří Dvořák, Marek Taclík, Oldřich Vlach a další.

Příběh vypráví o Petru Millerovi, který žije v Londýně a jeho život tvoří převážně práce. Z jeho stereotypního života ho vytrhne telefonát z Prahy, který mu oznámí, že je otcem malé Emy, o kterou by se měl postarat. Chlapovi, který byl do padesáti let zvyklý žít sám, převrátí soužití s osmiletou holčičkou život doslova vzhůru nohama.

V patách je mu i nesmlouvavá sociální pracovnice, a tak Petr musí učinit zásadní rozhodnutí: Pokud se chce stát právoplatným rodičem, je nutné najít pro Emu matku! Ve stejné chvíli se seznamuje s Marií, která podobně jako Petr žije pro svou práci a téměř ztratila naději na to, že ji potkají obyčejné radosti života. Marie se rozhodne oběma pomoci. Je třeba nemilosrdné úřednici předložit uvěřitelnou historku. Začíná hra na lásku... Ale jak skončí?

Nenechte si ujít tento romantický příběh, obvolejte kamarádky a rezervujte si včas svoje místa na listopadové Ladies Night v Cinema City!

V rámci Ladies Night na vás čeká od 18:30 hod. ve foyer kina welcome drink a od 19:00 hod. pak zajímavý doprovodný program a bohatá tombola v sále. Příjemnou tečkou za večerem se pak stane projekce filmu s názvem Pohádky pro Emu, který uvidíte v předpremiéře ještě dříve, než vejde oficiálně do kin.

Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři. Losování tomboly proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále. Vstupenky na Ladies Night je možné již nyní zakoupit na pokladně kina nebo online na www.cinemacity.cz.

 

Oblíbenou akci Ladies Night můžete navštívit v těchto vybraných kinech:

 

1. listopadu 2016 od 19:00 hod.

Cinema City Nový Smíchov

Cinema City Ostrava

 

2. listopadu 2016 od 19:00 hod.

Cinema City Plzeň

Cinema City Velký Špalíček

 

 

 

 

Autor: M. Vaněk | Luxuryhouse.cz
Další články ze sekce KINO, VIDEO a TV
Datum: 27.10.2016

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / KINO, VIDEO a TV / Listopadová Ladies Night v Cinema City nabídne pohádkovou podívanou

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 12. prosince 2018, svátek má Simona.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2740 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty