Nenahraditelní pomocníci v podobě zakrývacích plachet a stínících sítí

Veškeré činnosti jdou vždy lépe, když máte k dispozici pomocníky. Většinou nám usnadňují práci nebo zdokonalují naše činnosti. Pokud máte dům, nebo zahradu, máme pro vás tip na dva nenahraditelné pomocníky, díky kterým bude „život“ zase o něco lehčí.

Zakrývací plachty

Prvním z nich jsou zakrývací plachty. Jejich uplatnění je po celý rok. Jsou univerzálním pomocníkem, kterého můžete využít v tolika možných variantách. Budete vyčítat, že jste si zakrývací plachtu nepořídili už dříve. Výhodou plachet je používaný materiál polyetylen, který odolává mechanickému zatížení i vodě. Nevadí mu ani vysoké a nízké teploty, při kterých si pořád zachovává svůj vzhled a vlastnosti. Plachty se dělají se zesíleným okrajem a jsou opatřeny kovovými oky, aby se daly dobře a rychle ukotvit podle aktuálních potřeb. Hodí se do aktuálních zimních podmínek, kde můžete zakrýt spousty věcí před přívalem sněhu.

Stínící sítě

Druhým zmiňovaným pomocníkem jsou stínící sítě, které se často používají jako finančně nejdostupnější řešení. Praktické využití ocení majitelé domků, sportovišť, nebo zahrádek v zástavbách, kde je všechno nalepeno příliš na sebe. Stínící sítě vám tak můžou zaručit soukromí, nebude díky nim vidět do zakrytých prostor. Velmi vhodné jsou stínící sítě na ploty, což ocení majitelé třeba tenisových kurtů, kdy použitím zamezí jak nežádoucím pohledům, tak i jako forma clonění nepříjemným slunečním paprskům.

Kvalitní materiály

Při výběru vhodných plachet a stínících sítí se zaměřujte na kvalitní materiály. Opravdu dobrý polyetylen vydrží vysoké teploty (do 60 °C) a mráz (do -40 °C), chrání před deštěm a slunečním zářením. Navíc materiály odolají alkáliím a kyselinám. Ideální tloušťka fólie se pohybuje mezi 0,2-0,4 mm. Za kvalitní plachty se opravdu vyplatí si raději připlatit, aby vám vydržely co nejdéle.

Pokud hledáte opravdu kvalitní zakrývací plachty a stínící sítě, doporučujeme společnost Plachty Štěpáník. Firma má již 22letou tradici ve výrobě a velmi dobré reference mnoha spokojených zákazníků. Vybrat si můžete ze široké nabídky přímo v e-shopu peplachty.cz, nebo si rovnou zajet do kamenné prodejny a vybrat si pro sebe tu nejvhodnější variantu.

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce HOUSEHouse
Datum: 06.02.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Nejkrásnější letuška
exkluzivní party v Hangar Baru

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

zpět Úvod / rubriky / HOUSEHouse / Nenahraditelní pomocníci v podobě zakrývacích plachet a stínících sítí

Aktuální číslo:
číslo 2

Kalendář akcí

Dnes je 17. října 2017, svátek má Hedvika.

Nejbližší akce:

18.10.2017
Finále soutěže Fashion & Fitness | Atrium Flora
>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2502 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍ PLÁŽE
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty