Nákup šatní skříně: I na zdánlivých detailech hodně záleží

Vcházíte do vlastní ložnice a pohled na současný nábytek se vám zdá fádní? Nic zvláštního. Jen si takovéto pocity určitě nenechejte pro sebe. Vždyť spaní a odpočinek v místnosti, která se vám už nelíbí, a dokonce nevyhovuje ani po praktické stránce, rozhodně není optimální. Jak to změnit?

Třeba nákupem nové šatní skříně. Ne, nemusíte volit vestavné modely, za které je zapotřebí vynaložit spousty finančních prostředků. Bohatě se vám vyplatí klasická nová skříň. Jak ji vybírat a co všechno brát v potaz? Čtěte dál, odpovědi určitě naleznete.

Masivní dřevo vs. lamino

V první řadě se musíte rozhodnout, zdali zvolíte skříň z masivu, anebo model z dřevotřísky. Prvně jmenované varianty se staly v minulosti prakticky jedinou možnou cestou. Vždyť masivní dřevo vládlo celému interiéru. Takovéto šatní skříně se vyznačovaly neskutečnou odolností a výdrží. I dnes se můžete vsadit, že skříně z masivu vydrží několik desítek let. Mnohem praktičtější jsou ale provedení z lamina. Jejich stěny jsou tenčí, a proto vyjde takováto šatní skříň mnohem levněji.

Veškeré oděvy po ruce

I šatní skříně našich babiček byly prakticky členěné, nicméně moderní provedení je v mnohém předčí. Už totiž neobsahují pouze šatní tyče, na které se věší bundy, mikiny, košile či kalhoty. Jejich součástí jsou také variabilní police. Ty jsou jednoduše ukotvené tak, že je bez problémů vyjmete a dáte na jiné místo. Stejně tak je praktický systém košů na spodní prádlo a ponožky. Vybrat si lze i ze spousty háčků, zásuvek a jiných vychytávek.

Pohled na ni stojí za to

I design je dnes na vysoké úrovni. Především praktická šatní skříň s posuvnými dveřmi se vyznačuje nadčasovým vzhledem. Perfektně působí například světlé či tmavé kombinace s pruhem zrcadla. Zajímavá je ale také bílá šatní skříň. Volba designu je jen na vás, v eshopu Dona-shop.cz je nabídka opravdu pestrá, a tak si jistě vyberete.

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce HOUSEHouse
Datum: 06.01.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / HOUSEHouse / Nákup šatní skříně: I na zdánlivých detailech hodně záleží

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 22. října 2018, svátek má Sabina.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2737 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty