Jak a kde vybrat zajímavý dětský nábytek?

Jste aktuálně v té krásné fázi života, kdy hledáte a vybíráte dětský nábytek? Pak pro vás máme několik tipů, jak a kde vybrat ten ideální. Výběr nábytku do dětských pokojů je totiž velmi atypický a neřídí se tak „striktními“ pravidly jako pro výběr do jiných pokojů v našich obydlích.

I v tomto případě je ovšem dobré sledovat nové trendy, které se v této kategorii tvoří. Navíc je k dispozici dost široký prostor pro kreativnější nápady a plnění dětských snů, jež se mohou promítnout právě do zařizovaného interiéru a nábytku.

Buďte kreativnější při výběru a zařizování

Možnost „odvázat se“ při výběru doplňků je v tomto případě veliká. Ale nemusíte být upjatí, ani pokud jde o výběr nábytku. Nebojte se opravdu veselých barev, dětských i pohádkových motivů a netypických tvarů. V rámci dětského interiéru je dovoleno snad úplně vše. Jediná pravidla jsou ta, že by dětské prostory měly být pro dítě bezpečné, neměly by být moc přeplácané a měly by mít pozitivní náboj a náladu. Chybět by v nich rozhodně neměl dětský psací stůl, prostorná skříň a knihovna, a třeba také speciální postel nebo palanda.

 

Důležité jsou i materiály nábytku

Soustředit byste se v rámci dětského nábytku měli i na materiály, ze kterých jsou kusy vyrobeny. Naši nejmenší mají v oblibě vše ochutnávat, proto zdravotní nezávadnost všech předmětů a všeho vybavení dětského pokoje je víc než na místě. To odpovídá i aktuálním trendům, neboť se opět vracejí přírodní materiály. Dominují především dřevo, sklo a kovy. V pokojíčcích se občas nevyhnete ani plastům, ale vybírejte si je opravdu výjimečně. Například dětská židle by měla být optimálně dřevěná.

 

Kde se dají najít ty nejlepší kousky dětského nábytku

Hledáte-li opravdu zajímavé kousky dětského nábytku pro vaše nejmenší, pak se podívejte na náš tip – na www.hmnabytek.cz, kde naleznete to nejlepší za rozumné ceny. Můžete si zde vybírat ze široké nabídky dětských postelí, židlí, matrací, skříní a dalšího nábytku.

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce HOUSEHouse
Datum: 21.01.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / HOUSEHouse / Jak a kde vybrat zajímavý dětský nábytek?

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 21. února 2019, svátek má Lenka.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty