Fotoobraz na plátně – jaký motiv je vhodný do obývacího pokoje?

Zařizování obývacího pokoje vyžaduje přesnost a dobrý nápad. Obývací pokoj je často propojen s otevřenou kuchyní. A toto je třeba vzít v úvahu při zařizování obývacího pokoje. Jaké si vybrat doplňky do obývacího pokoje, aby byl interiér útulný a trendy?

Barvy země – trend roku 2021

Mezi nejoblíbenější trendy v interiérovém designu pro rok 2021 budou patřit barvy země – široká škála odstínů pískově béžové, sladkého karamelu, olivově zelené a výrazné skořice. Tyto barvy budou převládat v interiérech zařízených v souladu s trendem návratu k přírodě. V obývacích pokojích také nemohou chybět živé rostliny a přírodní materiály, jako jsou například bambus, vrbové proutí nebo ratan. K takové kompozici stojí za to vybrat obrazy na plátně canvas s horským motivem, které celou kompozici doplní.

Loftové okouzlení

Dalším trendem bude loftová stylizace obývacího pokoje, s neobvyklými kombinacemi, jako jsou například kov-sklo, sklo-vrbové proutí. Loftový styl v našich interiérech již nadobro zdomácněl, avšak letos projde proměnou, a to směrem k jemné eleganci. Kovové, lesklé doplňky ve stylu glamour vnesou do interiéru atmosféru známou z velkoměstských večírků. Převládat budou černá, bílá a odstíny šedé barvy. U tohoto druhu stylu se vyplatí vsadit na černobílé obrazy canvas.

 

Boho inspirace – louka plná květin

Květinové interiérové dekorace byly populární již v loňském roce, ale podařilo se jim přežít a rozvinout. Nyní nejenže preferujeme živé rostliny, obrovské zelené listy a květinové fototapety, ale také ... umělé kytičky polních květin a sušené obilné klasy nebo levanduli. Díky květinám je interiér něžnější, jemnější, a živé zelené rostliny prostor okysličují a poskytují naším očím odpočinek. Do obývacího pokoje zařízeného v takovém stylu se budou hodit obrazy canvas s motivem polních květin. 

Total look – trendy v mono barvě

V letošním roce budou interiéry udržovány ve stejném barevném tónu velmi populární! Pokud jste snily o růžové ložnici v pastelových odstínech, tak teď je na to vhodná doba! Určitě najdete spoustu inspirací a doplňků. V obývacím pokoji a jídelně budou vládnout barvy země, čili pískový, béžový a skořicový total look. Takové uspořádání interiéru navodí útulnou atmosféru a klid. Béžové variace vypadají skvěle ve venkovském stylu, proto při plánování obývacího pokoje v odstínech béžové stojí za to si obstarat sušené obilné klasy, kytice polních květin a bílé (krémové) doplňky. Pokud hledáte nástěnné dekorace, vyberte si obrazy na plátně canvas s motivem pískovce, skal, zeminy a v béžové barvě.

Funkčně a módně zařízený obývací pokoj je výzvou. Často je také nutné vzít v úvahu výzdobu kuchyně, která v moderních bytech je otevřená do obývacího pokoje. U těchto stylů se nejlépe osvědčí béžový total look, a to zejména v případě, že kuchyně je udržována ve skandinávském stylu. Díky moderní technologii tisku neexistují žádná omezení pro výběr vhodných motivů a barev. Nechte se inspirovat a vytvořte originální a jedinečný vzhled.

 

 

Zdroj foto: Tulup.cz

 

Autor: redakce
Další články ze sekce HOUSEHouse
Datum: 12.01.2021

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / HOUSEHouse / Fotoobraz na plátně – jaký motiv je vhodný do obývacího pokoje?

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 21. ledna 2021, svátek má Běla.

Nejbližší akce:

12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty