Doplňky domácnosti

/

Domácnost jako taková je základní společenský a ekonomický subjekt, související s trhem a důležitý pro uspokojování svých potřeb. Nudná definice takového zajímavého pojmu, jakým je domácnost. Domácnost je přitom místo, kde žijete, kde se scházíte se svou rodinou, kde trávíte spoustu svého času. A proto je důležité uzpůsobit si ji tak, aby se vám líbila, aby byla zajímavá a stále nabízela nové a nové podněty. 

Díky velké nabídce vymožeností, které lze někdy považovat až za zbytečnosti, na trhu přitom není problém svůj domov vybavit interesantními věcmi, které upoutají pozornost a rozjasní nejedno líce. Kromě toho většina těchto vychytávek je zároveň velmi účinných a lze jich tedy použít efektivně ke zdokonalení, zrychlení nebo ulehčení domácích prací či jiných věcí. 

Je pravda, že díky návodům na internetu si některé můžete vyrobit, ale ty opravdu originální budete muset zakoupit. 

Vychytávky do kuchyně 

Vaření není zrovna oblíbenou činností každé hospodyňky. A proto je dobré si ho ozvláštnit, například naběračkou v podobě lochnesského monstra, kterému z hrnce s polévkou bude koukat jenom hlava. Velmi oblíbené jsou v současnosti také různé zajímavé držáčky na pytlíkové čaje nebo sítka, která mohou mít tvar zvířat nebo člověka. Existují také různá krájítka na okurky na rajčata nebo i jablka, díky kterým budete mít všechny dílky stejné a pěkně rovné. 

Ohledně už samotného vaření lze využít květinovou pokličku, která zabrání přetečení hrnce, nebo při smažení volského oka můžete využít speciální formičky, která vejce vytvaruje a na talíři ho pak lze podávat ve tvaru srdce, motýlka nebo třeba sluníčka. A když už jsme u těch vajíček – co třeba formička na vařené vejce ve tvaru lebky? A při odkládání horkého hrnce s uvřenými vejci můžete využít stojánku ve tvaru člověka, který stěží drží ruce nad hlavou, aby udržel onen těžký hrnec. 

Jak vidíte, vaření může být i kreativní záležitost.

 

Autor: redakce
Další články ze sekce HOUSEHouse
Datum: 12.06.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

zpět Úvod / rubriky / HOUSEHouse / Doplňky domácnosti

Aktuální číslo:
číslo 2

Kalendář akcí

Dnes je 28. května 2018, svátek má Vilém.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2717 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍ PLÁŽE
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty