Dekorace na stěnu

Změna interiéru nemusí být finančně nákladná ani složitá, stačí k tomu dekorace na stěnu za pár korun. Žádné zbytečné díry do stěny. Aplikují se snadno, během chvíle a splní dokonale svůj účel. Toužíte-li po oživení interiéru, pak jsou nálepky na stěnu tím pravým ořechovým. Lepit se mohou na různé povrchy: okna, dveře, zrcadla, skříně nebo na stěnu. Tento typ dekorování se hodí do jakékoliv místnosti i do kanceláře. Hodí se zkrátka všude tam, kde je potřeba místnost oživit.

Dekorace na stěnu způsobí, že vaše stěny doslova rozkvetou. Na své si přijdou jak milovníci přírody, zvířat, automobilů, motorek, tak i sportovní fanoušci. Zapomenout nesmíme ani na naše nejmenší, protože i do dětského pokoje jsou tyto dekorace jako stvořené. Pohádkové postavičky oživí každý dětský pokojíček.

 

Kdy uvítáte dekorace na stěnu

Jestliže se vám nechce pouštět do malování, ať už z časových či finančních důvodů, pak uvítáte tento jednoduchý způsob dekorování zdí. Nalepovací dekorace jsou vyhledávané a oblíbené jednak pro svou cenovou dostupnost, ale snadnou aplikaci. Rozhodnete-li se po nějaké době změnit vzhled stěny, bez problémů samolepky odstraníte. Vyjímají se především na jednobarevných plochách.

Mimo samolepek jsou oblíbené fototapety, ale i moderní obrazy. Vícedílné obrazy dokážou zajímavým způsobem zaplnit prázdný prostor a vytvořit zajímavý design. Dekorace na stěnu dodá interiéru správný náboj a určí jeho styl. Ať už se jedná o samolepky, obrazy či praktické hodiny. Vybírat lze i 3D varianty, které vypadají velmi reálně. Pestrý výběr dekorací na stěnu najdete na Biano.cz včetně inspirace, jak vypadají rovnou v interiéru.

 

Jak aplikovat samolepku

Ať už nalepujete samolepící dekoraci na stěnu nebo dveře, vždy je potřeba mít předem připravený povrch. Co se týče stěny, nesmí být mastná s kosmetickými vadami. Dírky je lépe zasádrovat, povrch srovnat smirkovým blokem a otřít suchým hadrem. Při nalepování mnohdy pomáhá i použití tepla-stačí fén na vlasy a pouštět horký vzduch. Ne však z bezprostřední blízkosti, aby se folie nezdeformovala. Foukáme horký vzduch z patřičné vzdálenosti a uhlazujeme suchým hadříkem. Teplo aktivuje lepidlo a samopalka lépe přilne k povrchu.

 

Autor: redakce
Další články ze sekce HOUSEHouse
Datum: 17.04.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

zpět Úvod / rubriky / HOUSEHouse / Dekorace na stěnu

Aktuální číslo:
číslo 2

Kalendář akcí

Dnes je 28. května 2018, svátek má Vilém.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2717 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍ PLÁŽE
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty