Ohromte vašeho partnera vařením se službou Natalíři.cz

Ohromte vašeho partnera vařením, aniž byste byli profesionálním kuchařem.

Jste unavení z práce a volný čas s vašimi blízkými je pro vás vzácností? Tím pádem ho určitě nechcete trávit v supermarketech nakupováním jídla mezi stovkami lidí, poté přiběhnout domů a po všem tom shonu bezmyšlenkovitě „něco“ uklohnit, jen abyste se vy nebo přítel či celá rodina najedli.

Co takhle si celý tento proces zpříjemnit? Od toho je tu nová služba Natalíři.cz .Vaření totiž nemá být rutina, má to být vaše láska, ne nadarmo se přeci říká, že láska prochází žaludkem. Jak toho docílit? 

Vařte s novou službou na našem trhu s Natalíři.cz

Služba Natalíři.cz vám až domů či na jakékoliv jiné místo doručí čerstvé a přesně odměřené suroviny spolu s receptem a přesným návodem přípravy.

Inspirativní recepty Natalíři.cz sestavuje šéfkuchař Patrik Bečvář, Kuchař roku 2013/2014. Ukáže Vám, jak stejně dobrá jídla jako on zvládnete ze skvělých surovin sami doma. S Natalíři.cz můžete vařit jako opravdový šéfkuchař! Tradiční recepty Vám služba přináší v úpravě úspěšného šéfkuchaře. Názorný recept doplněný fotkami Vás po celou dobu vaření instruktivně povede a nemusíte tedy mít strach z neúspěchu!

Díky přesnému množství jednotlivých surovin, Vám po vaření nezůstanou žádné zbytky. Kvalitní suroviny vám dovezou přesně v množství, které potřebujete na přípravu zvoleného množství porcí. Jídlo si tím pádem dopřejete čerstvé a nebudete muset vymýšlet, co s jeho zbytky.

S novou službou máte možnost experimentovat, ale nemusíte mít strach, že se něco pokazí. Natalíři.cz vám postupně představí množství inspirativních tradičních i exotických receptů různých obtížností.

S novou službou se při vaření nemusíte starat o nic dalšího, jen vaříte a užíváte si nové zajímavé chutě. Podíváte se s námi pod pokličku šéfkuchařů celého světa. 

Nemusíte se bát pustit do exotických receptů, na jejichž přípravu byste zdlouhavě sháněli suroviny a přísady a pravděpodobně je nakonec museli koupit v množství, které stejně nemáte šanci spotřebovat. Suroviny na přípravu zvoleného množství porcí vám dopraví chladícím vozem na vámi zvolenou adresu.

Díky nám přijdete o únavné nakupování v supermarketech a zdlouhavé shánění cizokrajných surovin ve speciálních obchodech a e-shopech. Suroviny od nás budou mimo to vždy čerstvé a v té nejvyšší kvalitě.

Více o nové službě na: www.nataliri.cz a na FB www.facebook.com/nataliri.cz

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce GASTROHOUSE
Datum: 16.03.2015

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / GASTROHOUSE / Ohromte vašeho partnera vařením se službou Natalíři.cz

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 12. prosince 2018, svátek má Simona.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2740 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty