Burger podle Kingsman Zlatý kruh můžete ochutnat v Hard Rock Cafe od 22. září do 6. října

Letos na podzim mohou hosté v Hard Rock Cafe přemoci svůj hlad prostřednictvím burgeru inspirovaného velkofilmem a servírovaného ve spolupráci s MARV Films & Twentieth Century Fox. U příležitosti premiéry dlouho očekávaného snímku Kingsman: Zlatý kruh budou vybrané pobočky Hard Rock Cafe nabízet nový Poppy Burger a to v období od pátku 22. září do pátku 6. října. Poppy Burger je nebezpečnou delikatesou pojmenovanou podle Poppy, záporné hrdinky filmu ztvárněné herečkou Julianne Moore.

Jako kmotřenec spoluzakladatele Hard Rock Cafe Petera Mortona se mohu považovat za opravdového fanouška této značky,” říká Matthew Vaughn, filmový režisér a producent série Kingsman. “Moje první práce byla pomocný číšník v Hard Rock Cafe a tuto značku budu zkrátka vždycky milovat za ty krásné vzpomínky, které mi dala. Jsem tedy hrdý na to, že jsme nyní uzavřeli partnerství.”

Ačkoliv je hříšně dobrý, v žádném případě nejsou v tomto burgeru použity stejné ingredience, jaké použila při vaření ve filmu Poppy! Tato časově limitovaná pochoutka v Hard Rock menu začíná poctivým šťavnatým burger karbanátkem ochuceným BBQ kořením, který je překrytý trhaným hovězím hrudím s bourbon whiskey glazurou, to vše je završeno rozpouštějícím se cheddarem. Vše je servírováno v opečené sezamové bulce potřené česnekovým aioli a doplněno Zlatými kruhy (cibulovými kroužky). Tento burger zaručeně zaujme jak kritiky filmů, tak kritiky jídla!

Díky režisérovi, producentovi a také dlouhodobému fanouškovi Hard Rocku, Matthew Vaughnovi, je naše nejnovější spolupráce zároveň jednou z těch nejzajímavějších a my jsme velmi pyšní, že můžeme spolupracovat s takto skvělým snímkem,” dodává Stephen Judge, President of Cafe Operations v Hard Rock International. “Časově limitovaný Poppy Burger vlastně umožní fanouškům povznést požitek z jejich oblíbeného filmu na další úroveň. A je prostě skvělým důvodem pro večeři a film,” usmívá se.

Pro více informací o novém Poppy Burgeru nebo o síti poboček Hard Rock Cafe navštivte www.HardRock.com.

VIDEO

 

 

Autor: M. Vaněk | Gastrohouse.cz
Další články ze sekce GASTROHOUSE
Datum: 30.09.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / GASTROHOUSE / Burger podle Kingsman Zlatý kruh můžete ochutnat v Hard Rock Cafe od 22. září do 6. října

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. září 2018, svátek má Berta.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2734 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty