Poznejte výhody cestování půjčenými obytnými vozy a karavany

Pomalu se nám blíží čas dovolených. Už máte naplánovanou tu letošní, nebo ještě přemýšlíte, jak ji strávíte? Pokud chcete zažít úplně odlišný způsob dovolené, ale zároveň nepřijít o krásné zážitky z cest, máme pro vás velmi trendy tip, jak se na dovolenou vypravit.

Čím dál více Čechů začíná objevovat krásy dovolené s obytným vozem či karavanem zajištěné. Zvětšený zájem se projevuje jak vysokou návštěvností odborných výstav či nárůstem počtu speciálních kempů, tak i zvýšeným počtem prodaných kusů těchto speciálních vozů na našem území. Zapomínat bychom neměli ani na zamluvené termíny v půjčovnách obytných aut. Zde se už velmi dlouho dopředu plní kapacity od dubna až do září. Proto chcete-li si letos dopřát netradiční dovolenou s karavanem či obytňákem, neměli byste dlouho váhat se zamluvením termínu v půjčovně.

Proč je výhodnější si obytný vůz nebo karavan zapůjčit

Zapůjčit si v současnosti karavan nebo obytný vůz není nic těžkého. Na českém trhu operuje přes 180 půjčoven a na výběr máte kolem 800 vozů, což už je pěkná řada aut k dispozici. Proto by neměl být problém najít takový, který vám bude naprosto vyhovovat, abyste v něm mohli strávit nádhernou dovolenou. Zapůjčení je pro většinu z nás o dost výhodnější než si pořídit svůj vlastní. A také je potřeba zjistit, jestli dovolená na kolečkách je vůbec „vaše krevní skupina". Pro začátek doporučujeme si vyzkoušet třeba jen víkend s obytným vozem. Osaháte si řízení, otestujete spaní a vaření, a budete rázem chytřejší, pokud jde o to, jestli v tomto cestovatelském stylu zvládnete hravě celou dovolenou.

Spousta výhod dovolené na kolečkách

Dovolená s pronajatým obytným vozem či karavanem přináší s sebou spousty výhod. Termíny, časy i místa si doslova můžete měnit „za jízdy". Svůj pohodlný hotel si vezete všude s sebou, a tak není problém kdykoliv zastavit, odpočinout si, či na daném místě na chvíli „zaparkovat". Bude záležet čistě jen a jen na vás, jakým směrem se bude průběh vaší dovolené ubírat.

Sami si určujete destinace vaší dovolené

Můžete vyrazit k jezeru, rybníku či moři. Nebo se jen poohlédnout po památkách. Pronajatý karavan vás doveze klidně i na zajímavý festival, koncert nebo sraz. Cíl cesty může být všude, kde vás jen napadne. Nejčastějšími destinacemi Čechů s obytnými vozy a karavany jsou Chorvatsko, Itálie, Francie a Slovensko.

Důležité je vybrat si správnou půjčovnu

Nejdůležitější volbou pro bezproblémový průběh dovolené na kolečkách je výběr té správné půjčovny obytných vozů a karavanů. Základními kritérii jsou široká nabídka vozového parku, jeho dobrý technický stav a pestrý výběr dalšího příslušenství. Opominout byste neměli ani reference půjčovny, přístup k zákazníkovi a přehledné smluvní podmínky zápůjčky.

Redakční tip na půjčovnu karavanů a obytných vozů

Chcete-li si svoji dovolenou opravdu užít, podívejte se na náš tip vhodné zápůjčky karavanů a obytných vozů. A je jedno, jestli to bude pouze víkend, nebo celých čtrnáct dní. Rozhodně se vyplatí navštívit adresu www.bydliky.cz. Prověřenou půjčovnu, kde vám poradí s výběrem, nabídnou pravidelně servisovaný vozový park, komfortní výbavu i příslušenství. Navíc vám nehrozí žádné skryté poplatky, a limitováni nebudete ani žádnými kilometry.

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce CESTOMÁNIE / LUXUSNÍ PLÁŽE
Datum: 15.05.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / CESTOMÁNIE / LUXUSNÍ PLÁŽE / Poznejte výhody cestování půjčenými obytnými vozy a karavany

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 22. ledna 2019, svátek má Slavomír.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty