Nabídka vozů ŠKODA je teď úplně pro všechny. Nové modely najdete v Auto Podbabská

Automobilka Škoda láme jeden rekord za druhým co do prodejnosti vozů nejen na domácím trhu. Nové modely navíc sbírají jednu prestižní cenu za druhou. Potvrzují se tak kvality značky, která si už za dobu svojí existence vydobyla své dominantní postavení.

Díky novým modelovým řadám v segmentu SUV má Škodovka v nabídce auta doslova pro všechny. Na své si přijde jak jednotlivec či rodina, tak manažer nebo firma. Novými vozy Karoq a Kodiaq se značka dostala do „prémiového segmentu“.

Abychom vám ukázali, že si v nabídce vybere úplně každý, představíme vám tři zástupce. U všech těchto modelů naleznete bohatý výběr motorů i výbavy za opravdu dobré ceny. Ani u jednoho z nich nechybí elegantní design v typickém „vybroušeném“ jazyku značky Škoda.

 

Škoda Karoq

Nová Škoda Karoq je takový malý bratr modelu Kodiaq. Ale co do síly a funkčnosti se mu plně vyrovná. Design vozu nezapře styl značky, dostal na příď specificky tvarované FULL LED světlomety, které vycházejí z umění českých sklářů a osvítí každou vaši cestu. Záď vozu je ostře ukončena ve stylu zadní části šípu. Velmi propracovaný je i interiér, jenž nabízí příjemnou atmosféru prohloubenou koženými sedačkami. Modelu Karoq nechybí ani veškeré bezpečnostní prvky, díky kterým se budete cítit opravdu bezpečně. Od pevné karoserie či devíti airbagů přes ABS a ESC až po další chytré systémy.

 

Škoda Citigo

Model Škoda Citigo je nejmenší automobil značky na trhu. Typicky městské vozítko vás nikdy nezradí. Je pohodlné na nákupy a velmi příjemně se s ním parkuje, kdekoliv si vzpomenete. Ač se to nezdá v rámci jeho velikosti, nabízí dostatečný prostor všem cestujícím. Ani zde nechybí potřebná výbava a široká nabídka bezpečnostních prvků. Největší výhodou tohoto vozu je jeho ekonomický provoz.

 

Škoda Rapid

Nová Škoda Rapid je neobyčejný vůz. Nadchne i náročnější řidiče díky pohodlnému ovládání a řízení s perfektně odladěným motorem pro cestování všeho druhu. U modelu nechybí dostatečná nabídka bezpečnostních prvků a chytrých řešení. Rapid nabízí dostatečnou výbavu za příznivou cenu.

 

Kam pro bohatou nabídku vozů Škoda

Prověřeným autorizovaným prodejcem české automobilky je Auto Podbabská. Má přes 40 let zkušeností na trhu a nespočet spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí. Autosalon Škoda naleznete na Praze 6 v ulici Pod Paťankou 217/1.

 

Kompletní nabídku nových vozů a další informace najdete na www.autopodbaba.cz.

 

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | CARSHOUSE.cz
Další články ze sekce AUTO-MOTO / CARSHOUSE
Datum: 24.11.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / AUTO-MOTO / CARSHOUSE / Nabídka vozů ŠKODA je teď úplně pro všechny. Nové modely najdete v Auto Podbabská

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 12. prosince 2018, svátek má Simona.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2740 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty