Emil Frey představuje modernizované SUV Kia Sportage

Každý, kdo se někdy dostal na vrchol v jakémkoliv oboru vám potvrdí, že to bylo těžké, ale daleko těžší je se na špičce udržet. To je vlastně shrnutí filozofie firmy Emil Frey, jež na našem trhu patří do kruhu nejúspěšnějších prodejců vozů již desítky let. A to bez poskvrnky na své pověsti! Po letech, kdy zde začínala se SUBARU, rozšířila portfolio služeb o řadu dalších značek.   

A opět úspěšně.

 

Městské SUV i pro dámy

Do popředí prodejů se velmi rychle dostalo i SUV Kia Sportage. Vůz, který oslovil muže i ženy svým designem, výkonností i jízdními vlastnostmi. Nejnovější facelift tohoto auta je na trhu teprve od konce září. Při stejných rozměrech dostala Kia Sportage zvenčí novou, modernější masku chladiče, efektní full LED světlomety se 4 LED diodami denního svícení a vzadu s LED diodou ve tvaru C. Nový je i design kol z lehké slitiny. Pohled do interiéru mile překvapí účelně přepracovanou přístrojovou deskou s bezrámečkovou 7“ nebo 8“ navigací a praktičtějším tvarem volantu. Na výběr jsou motory se čtyřmi agregáty. Úplnou novinkou je 2,0 litrový dieselový mild-hybrid pohon EcoDynamics+. Spoustě dalších detailů věnovali svůj um nejlepší designéři Kia Motors a vozu to opravdu prospělo.

Sportage v novém hávu zaujme i tím, že na rozdíl od jiných SUV dobře zapadne i do městského provozu. A z 15 barevných variant si vybere úplně každý.

Dealerství ve Stodůlkách

Pro nové i stálé klienty autorizovaného dovozce Emil Frey v Praze na Stodůlkách je nyní připravena celá kolekce nové Sportage. Samozřejmostí je, že zde také najdete všechny ostatní zastoupené modely SUBARU, Kia a Suzuki. Firma Emil Frey dodnes ctí etický kodex svého zakladatele ve všech dealerstvích po celém světě. Je příkladem toho, že poctivost a věrnost se vyplácí. K hlavním devizám jejích zaměstnanců patří u nás nevídaná hrdost k příslušnosti k této značce. Od toho se odvíjí i péče o zákazníky. Vždy dostanete jen to nejlepší. K tomu patří perfektní záruční i pozáruční servis a poradenství včetně pomoci při financování. V areálu je i autobazar se zajímavými vozy, které mají vždy prověřenou historii.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do Pekařské ulice. Možná zde zrovna na vás čeká váš nový kamarád na čtyřech kolech.

Více informací naleznete na www.emilfrey.cz.

    VIDEO

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | CARSHOUSE.cz
Další články ze sekce AUTO-MOTO / CARSHOUSE
Datum: 01.11.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / AUTO-MOTO / CARSHOUSE / Emil Frey představuje modernizované SUV Kia Sportage

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 14. listopadu 2018, svátek má Sáva.

Nejbližší akce:

30.11.2018
Dobročinná vernisáž: Kozičky pro kočičky Vol. 3
>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2739 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty