S Land Roverem až ke hvězdám

Značka Land Rover ve spolupráci s Virgin Galactic spustila soutěž o výlet pro čtyři kamarády do vesmíru. Soutěž byla vyhlášena prostřednictvím filmu, ve kterém si zahráli jedni z největších žijících dobrodruhů a osobností světa, jako jsou Richard Branson, Bear Grylls, Ranulph Fiennes a Virginia McKenna.

Ambiciózní astronauti z celého světa, kteří se chtějí do soutěže zapojit, musí vytvořit fotografii nebo třicetisekundové video, které vyjadřuje jejich dobrodružného ducha, vybrat tři přátele, které by s sebou vzali na cestu do vesmíru, a odeslat přihlášku prostřednictvím webové stránky společnosti Land Rover (http://www.landrover.com/gotospace). Soutěž bude probíhat od  dnešního dne do 31. října.

Tuto nevšední šanci nabízí značky Land Rover a Virgin Galactic u příležitosti odhalení nového modelu Discovery Sport, kompaktního a všestranného SUV a prvního zástupce nové modelové řady Discovery. Vůz byl světu představen prostřednictvím filmu, který byl natočen na kosmodromu Spaceport America v Novém Mexiku. Ten bude základnou pro suborbitální vesmírné lety společnosti Virgin Galactic. Film je součástí největší digitální kampaně značky Land Rover a poprvé představuje nový vůz Discovery Sport exkluzivně publiku online.

Společnost v nadcházejících čtyřech měsících využije sílu sociálních médií, PR a digitálního marketingu ve 40 zemích, ve kterých bude nový vůz Discovery Sport uveden, a bude hledat lidi s nejdobrodružnější povahou. Kampaň vyvrcholí v prosinci 2014 vyhlášením čtyř vítězů. Britský dobrodruh a vyslanec značky Land Rover Bear Grylls pomůže skupině výherců s přípravou na jejich výpravu do vesmíru.

„Tato cena je opravdu životním dobrodružstvím. Stál jsem na Mount Everestu, díval se na černou oblohu nade mnou a říkal si, že výš už je jen jediné místo. Jako lidé máme v naší DNA touhu dostat se tam, kam lidská noha dosud nevkročila, a čtyři přátelé teď mají příležitost to uskutečnit,“ řekl Bear Grylls.

Společnost Land Rover dala dohromady skupinu zkušených dobrodruhů a osobností, které misi Galactic Discovery podpoří. Patří mezi ně legendární britský badatel Ranulph Fiennes; podnikatel a zakladatel společnosti Virgin Galactic Richard Branson a bývalá herečka a bojovnice za divokou přírodu Virginia McKenna. Každá z hvězd vyjádřila ve filmu své vlastní pojetí dobrodružného ducha a přidala poselství. Film můžete zhlédnout na www.landrover.com/gotospace.

Globální partnerství mezi těmito značkami bylo oznámeno letos v dubnu v New Yorku. Až budou lety do vesmíru zahájeny, Land Rover a jeho vozy budou hrát v tomto kosmickém cestování společnosti Virgin Galactic klíčovou roli. Budoucí astronauti budou přepravováni z kosmodromu v Novém Mexiku k vesmírné lodi, kde začne jejich výprava do kosmu.

 „Se společností Land Rover sdílíme stejný smysl pro dobrodružství a objevování, který inspiruje vše, co děláme. Základem naší mise s cílem vybudovat vesmírnou linku je demokratizace vesmíru a nabídnutí příležitosti prohlédnout si Zemi seshora lidem jakéhokoli společenského postavení,“ dodal George Whitesides, CEO Virgin Galactic.

Značka Land Rover a Virgin Galactic plánují další spolupráci a projekty v oblasti netradičních zážitků pro zákazníky. Aktivně také spolupracují na společných vzdělávacích programech STEM, které motivují mladé lidi, aby se zaměřili na budoucí kariéru ve vědě, technologiích, strojírenství a matematice. Obě značky vidí obrovský potenciál v jejich partnerství, díky kterému by mohly inspirovat ostatní a motivovat více mladých lidí, aby si zvolili dráhu v těchto nezbytně důležitých oblastech.

Odkaz na video:

www.youtube.com/watch?v=4S3WgNkvqpI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce AUTO-MOTO / CARSHOUSE
Datum: 07.09.2014

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / AUTO-MOTO / CARSHOUSE / S Land Roverem až ke hvězdám

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 25. května 2020, svátek má Viola.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty